EET - běžný režim
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“


HALLOWEEN

Řadit podle 
Výrobce 

Kvalitní silikonová forma Silikomart na upečení 6 menších zákusků s halloweenskou tematikou. Silikonová forma je opatřená bezpečnostním rámečkem (SAFE RING) pro lepší manipulaci s formou. Velikost: objem 700 ml Mumie: 87 × 43 mm, h 32 mm Dýně 70 x 64 mm, h 32 mm Kocour 68 x 67 mm, h 32 mm Forma je zabalená v pěkné papírové krabičce.
naše cena 429 Kč

Silikomart forma na pečení 6 ks - HALLOWEEN


Kvalitní silikonová forma Silikomart na upečení 15 menších zákusků ve tvaru sovičky. Silikonová forma je opatřená bezpečnostním rámečkem (SAFE RING) pro lepší manipulaci s formou. Velikost: 300 x 175 mm, h 22 mm, objem 15 x 20.5 ml Forma je zabalená v pěkné  krabičce.
naše cena 429 Kč

Silikomart forma na pečení Sovičky 15 ks


Kvalitní silikonová formička Silikomart na odlití 12 čokoládových bubáčků. Lze vytvořit 6 typů bubáčků. Formička je zabalená v pěkné papírové krabičce.
naše cena 179 Kč

Silikomart formička na čokoládu - Bubáčci


Vykrajovátka Halloween
MINI COOKIE CUTTER HALLOWEEN
Sada 4 vykrajovátek HALLOWEEN ve tvaru dýně, kouzelného klobouku a 2 strašidýlek. Tvary jednoduše vykrojíte a vytlačíte pomocí pružinkového pístu. Zároveň se na cukroví vytlačí příslušný obrázek. Vykrajovátka jsou uložena v pěkné krabičce. Upozornění: Tento výrobek nelze umývat v myčce nádobí - hrozí zničení pružinky.
naše cena 269 Kč

Vykrajovátka Halloween