EET - běžný režim
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“


VELIKONOCE

Řadit podle 
Výrobce 

Kvalitní silikonová forma Silikomart na přípravu 6 ks zákusků ve tvarutulipánového květu. Silikonová forma je opatřená bezpečnostním kruhem (SAFE RING) pro lepší manipulaci s formou. Velikost: 76.5 x 50.5 mm, h 29.5 mm, objem:  8 x 62.5 ml, tot. 500 ml Forma je zabalená v pěkné  krabičce.  
naše cena 429 Kč

Silikonová forma na pečení  Tulipán 8


Kvalitní silikonová forma Silikomart SPRINGLIFE na upečení středně velkého moučníku s jarními motivy. Silikonová forma je opatřená bezpečnostním kruhem (Safe ring) pro lepší manipulaci s formou. Velikost: průměr 200 mm, h 90 mm, objem 1,8 l
běžná cena 539 Kč
naše cena 539 Kč

Silikonová forma na pečení SPRINGLIFE


Kvalitní silikonová formička Silikomart na odlití 14 ks čokoládových bonbonů s velikonočními motivy - zajíček, kačenka a vajíčko. Formička je zabalená v pěkné papírové krabičce.
naše cena 179 Kč

Silikomart formička na čokoládu - Velikonoce


Kvalitní silikonová formička Silikomart na odlití 12 ks čokoládových bonbonů s velikonočními motivy - kuřátka a zajíčci (4 typy). Formička je zabalená v pěkné papírové krabičce.
naše cena 179 Kč

Silikomart formička na čokoládu - Easter Friends